باربری در شهرک غرب ، اتوبار در شهرک غرب

باربری در شهرک غرب اثاث کشی در شهرک و اتوبار شهرک غرب اتوبار در شهرک غرب

خدمات اسباب کشی و حمل اثاثیه

خدمات اسباب کشی و حمل اثاثیه با توجه به نوع مکان با هم متفاوت است. اگر شما منزل خود را جا به جا می کنید باید یک سری اصول و قواعد ار رعایت کنید ولی اگر اسباب کشی  شما متعلق به محل کار و یا رستوران و … است نوع اسباب کشی متفاوت است. اما در همه نوع اسباب کشی، مهمترین نگرانی همه افراد آسیب دیدن اسباب است. 


خدمات اسباب کشی

در هر اسباب کشی مراحلی وجود دارد که باید تمامی این مراحل به خوبی انجام شود تا کوچکترین آسیبی به اسباب وارد نشود.

در یک اسباب کشی باید مسافت حمل اسباب مورد توجه قرار گیرد. اگر جا به جایی شما در مسافت کمی انجام می شود نوع خدماتی که برای این اسباب کشی نیاز دارید بسیار متفاوت تر از زمانی است که شما مسافت طولانی مثلا بین دو شهر را جا به جا می شوید.


بسته بندی اسباب

در هر مدل از اسباب کشی، اولین نکته و مرحله، بسته بندی اسباب است. شما می توانید اسباب را خودتان بسته بندی کنید اما باید اصول بسته بندی هر اسباب یا اثاثیه را بدانید. مثلا زمانی که شما مواد غذایی را بسته بندی می کنید باید بدانید که چه اصولی را باید رعایت کنید. برخی از مواد غذایی وقتی به مدت طولانی خارج از یخچال بمانند خراب می شوند.

در ابتدای بسته بندی اثاثیه باید تفکیک وسایل را انجام بدهید. اسباب شکستنی را در یکجا و با توجه به رعایت اصول بسته بندی آنها جداگانه بسته بندی شوند و ..

این را باید بدانید که اسباب بزرگتر هم نیاز به بسته بندی دارند. مثلا یخچال و یا مبل برای اینکه در بین حمل اثاثیه آسیب نبیند باید بسته بندی مخصوص خود را داشته باشند.


انتخاب ماشین اسباب کشی

یکی دیگر از مسائلی که در حمل اثاثیه و اسباب کشی بسیار مهم است انتخاب نوع ماشین برای حمل اثاثیه است. شما باید به میزان بار خود توجه کنید. ماشین اسباب کشی باید به اندازه اسباب شما باشد. استفاده از ماشین کوچکتر شما را در خطر آسیب دیدن اثاثیه تان می گذارد و شاید لازم باشد که چندین بار رفت و آمد داشته باشید. برعکس این موضوع هم وجود دارد در صورتی که ماشین حمل اثاثیه بزرگتر از میزان اسباب و و سایل شما باشد هم هزینه شما را افزایش می دهد و هم ممکن است اسباب شما در حین حمل و نقل آسیب ببیند. پس باید با توجه به میزان اسباب خود ماشین باربری را انتخاب کنید.


حمل اثاثیه به داخل ماشین

بیشترین آسیب اسباب دراین بخش اتفاق می افتد. شما باید بدانید که هر وسیله را چگونه باید جا به جا کرد. هر وسیله ای برای انتقال و پایین آوردن از پله و آسانسور نیاز به اصولی دارد که باید رعایت شود.

بهتر است ابتدا اسباب بزرگتر را وارد ماشین کنید و اسباب کوچک غیر شکستنی را بین اسباب بزرگتر قرار دهید. این نوع چیدمان اسباب در ماشین به شما کمک می کند تا میزان بیشتری از اسباب را در یک ماشین جا دهید. علاوه بر این پر شدن و نداشتن فضای خالی بین اسباب باعث می شود تا احتمال ضربه دیدن آنها به هنگام حمل و نقل نیز کاهش پیدا کند. البته این چیدمان نباید به گونه ای باشد که اسباب به هم فشار بیاورند و باعث آسیب دیدن شوند. همکاران ما در ایزی پک بهترین اصول برای چیدمان اسباب به داخل ماشین را می دانند و تنها کافی است شما به ما اعتماد کنید و مطمئن باشید که با رعایت اصول چیدمان از سمت کارنشاسان ما هیچ گونه آسیبی به اسباب شما به هنگام حمل و نقل وارد نخواهد شد.


حمل اثاثیه

بعد از اینکه چیدمان اسباب در ماشین به اتمام رسید باید از محکم بودن جای اسباب مطمئن شد. بعد از اینکه مطمئن شدید اسباب از جای خود تکان نمی خورد می توانید اثاثیه خود را حمل کنید. راننده ماشین باید با توجه به اینکه بار او چیست سرعت خود را تنظیم کند. مطمئنا هنگامی که ماشین دارای بار شکستنی است باید با سرعت کمتری حرکت کندو به تمامی دست انداز ها توجه کافی داشته باشد.

رانندگان ما همیشه جانب احتیاط را رعایت میکنند و حداکثر سرعت برای هر نوع بار را می دانند و رعایت می کنند.


حمل اثاثیه به داخل خانه

بعد از اینکه به محل مورد نظر رسیدید باید اسباب را به داخل خانه ببرید. بهترین زمان برای نظافت محل جدید قبل از ورود اسباب به منزل است. بهتر است قبل از جا به جایی محل جدید را تمیز کنید زیرا هنگامی که اسباب وارد منزل جدید می شود آنجا را شلوغ می کند و نظافت را سخت می کند. در عین حال اگر منزل تمیز باشد می توان بسیاری از وسایل را همان روز چید و فقط وسایل کوچک و داخل کمد و کابینت را برای بعد گذاشت. اگر به هنگام بسته بندی به تفکیک بسته بندی را انجام داده باشید و برای هر جعبه یا بسته اطلاعات کافی نوشته باشید به راحتی می توانید چیدمان منزل جدید را انجام دهید. برای ابتدای کار بهتر است اول مکان اسباب بزرگتر را مشخص کنید در آن صورت اسباب کوچکتر به خودی خود جایشان مشخص می شود. بعضی از وسایل برقی بعد از جا بهجایی نباید تا چند ساعت روشن شوند و به برق زده شوند (مانند یخچال) حتما حواستان به این موارد باشد.

تاریخ ارسال: یکشنبه 13 اسفند 1396 ساعت 16:20 | چاپ مطلب